LAPROD A.K., s.r.o. - výroba lahůdek České Budějovice

Firma LAPROD A.K. byla založena již v roce 1997, její kořeny ale sahají až na samotný počátek devadesátých let minulého století, kdy však působila pod jinou strukturou.

Původním záměrem byla především výroba klasické studené kuchyně a lahůdek. Záměr vydržel dodnes a v současné době jsme významným regionálním výrobcem v segmentu čerstvých lahůdkových výrobků. V průběhu let jsme však přidali i několik doprovodných služeb.

3 prodejny v Českých Budějovicích, 1 prodejna ve Veselí nad Lužnicí

Aktuálně provozujeme 3 firemní prodejny v Českých Budějovicích a věnujeme se cateringovým službám, jsme tak schopni naše čerstvé výrobky dodat přímo na vaši akci a zajistit ji kompletně na klíč. Firma rostla a s nově příchozími potřebami jsme vybudovali zcela novou provozovnu a výrobnu, která samozřejmě odpovídá všem platným hygienických předpisům.

Čerstvé výrobky rozvážíme denně vlastními vozidly širokému spektru odběratelů, mezi největší patří společnosti Globus ČR a Makro České Budějovice.

Domácí výroba, osobní přístup

V současné době naši politiku směřujeme čím dál více ke kvalitě. Nikdy jsme nebyli průmyslovou továrnou na lahůdkové výrobky, pečivě si vybíráme zejména malé lokální dodavatele a jejich suroviny, ze kterých výrobky připravujeme.

Jako jedni z mála výrobců v tomto segmentu můžeme s čistým svědomím informovat zákazníky o tom, že do našich výrobků již nepřidáváme žádné konzervanty a neprodlužujeme tak uměle trvanlivost čerstvých výrobků.

Objednávky online 24/7

Zatím posledním krokem v posunu naší společnosti je vybudování této online platformy, která má sloužit ke komfortnímu objednávání našich výrobků z pohodlí domova či pracovní kanceláře.

V návaznosti na to jsme otevřeli v roce 2022 v pořadí již třetí kamennou provozovnu v Českých Budějovicích, kde si je možné uskutečněné online objednávky nejen vyzvednout, ale na místě i ochutnat a posedět v moderním čistém prostředí.

Království chlebíčků

Naše lahůdky pro Vás vždy připravíme do uzavíratelné papírové krabíčky.

Jejich bezpečná přeprava je tak maličkostí a chlebíčky doručíme ve skvělé kondici.

Království chlebíčků České Budějovice a Veselí nad Lužnicí

Naše lahůdky si můžete vyzvednout v některé z našich provozoven nebo využít našeho vlastního rozvozu

Království chlebíčků
Na Sadech 1850/30

České Budějovice pondělí - pátek 07:00 - 18:00

Lidická tř. 107/32

České Budějovice pondělí - pátek 06:30 - 18:30

Husova tř. 498/70

České Budějovice pondělí - pátek 07:00 - 14:00

Nádražní 153

Veselí nad Lužnicí pondělí - pátek 06:30 - 18:30

#chlebicky #jednohubky #bagety #salaty #oslavy #rauty #lahudky