LAPROD A.K., s.r.o. - výroba lahůdek České Budějovice

Firma LAPROD A.K. byla založena již v roce 1997, její kořeny ale sahají až na samotný počátek devadesátých let minulého století, kdy však působila pod jinou strukturou. Původním záměrem byla především výroba klasické studené kuchyně a lahůdek. Záměr vydržel dodnes a v současné době jsme významným regionálním výrobcem v segmentu čerstvých lahůdkových výrobků. V průběhu let jsme však přidali i několik doprovodných služeb.

Aktuálně provozujeme 2 firemní prodejny v Českých Budějovicích a věnujeme se cateringovým službám, jsme tak schopni naše čerstvé výrobky dodat přímo na vaši akci a zajistit ji kompletně na klíč. Firma rostla a s nově příchozími potřebami jsme vybudovali zcela novou provozovnu a výrobnu, která samozřejmě odpovídá všem platným hygienických předpisům. Čerstvé výrobky rozvážíme denně vlastními vozidly širokému spektru odběratelů, mezi největší patří společnosti Globus ČR a Makro České Budějovice.

V současné době naši politiku směřujeme čím dál více ke kvalitě. Nikdy jsme nebyli průmyslovou továrnou na lahůdkové výrobky, pečivě si vybíráme zejména malé lokální dodavatele a jejich suroviny, ze kterých výrobky připravujeme. Jako jedni z mála výrobců v tomto segmentu můžeme s čistým svědomím informovat zákazníky o tom, že do našich výrobků již nepřidáváme žádné konzervanty a neprodlužujeme tak uměle trvanlivost čerstvých výrobků.

Zatím posledním krokem v posunu naší společnosti je vybudování této online platformy, která má sloužit ke komfortnímu objednávání našich výrobků z pohodlí domova či pracovní kanceláře. V návaznosti na to jsme otevřeli v roce 2022 v pořadí již třetí kamennou provozovnu v Českých Budějovicích, kde si je možné uskutečněné online objednávky nejen vyzvednout, ale na místě i ochutnat a posedět v moderním čistém prostředí.

Království chlebíčků

Naše lahůdky pro Vás vždy připravíme do uzavíratelné papírové krabíčky.

Jejich bezpečná přeprava je tak maličkostí a chlebíčky doručíme ve skvělé kondici.